Referencje

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest dynamicznie rozwijającą się organizacją medyczną działającą w Gdańsku od 1996r. Firma powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy oraz kapitału szwajcarskiego udziałowca

Zobacz referencje

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – jedna z największych firm energetycznych w Polsce. To największa spółka decydująca o bezpieczeństwie energetycznym kraju. Zajmuje się obrotem i produkcją energii elektrycznej.

Zobacz referencje

BMM jest polską, dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczno – szkoleniową. Od 1995 roku współpracujemy z wymagającymi klientami instytucjonalnymi posiadającymi potrzeby w zakresie informatyzacji procesów biznesowych.

Zobacz referencje

Gamma firma szkoleniowa. Gamma to przede wszystkim bogate doświadczenie trenerów i konsultantów z Klientami reprezentującymi większość znaczących branż – od instytucji finansowych,przez sektor farmaceutyczny, fmcg, agd, it po administrację samorządową i centralną.

Zobacz referencje

RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Jest notowana na giełdzie w Niemczech i Szwajcarii. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. RWE zatrudnia 72 000 osób, zaopatruje 17 milionów klientów w energię elektryczną i 8 milionów klientów w gaz.

Zobacz referencje

Coaching Center jest wyspecjalizowanym centrum doradczo-szkoleniowym wspierającym kadrę kierowniczą, specjalistów HR, coachów i mentorów w poznawaniu, stosowaniu i wdrażaniu coachingu, mentoringu oraz rozwoju przywództwa.

Zobacz referencje

DHL jest częścią największej na świecie grupy logistycznej, Deutsche Post DHL.DHL oferuje zintegrowane oraz dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania logistyczne w zakresie zarządzania transportem przesyłek i informacji.

Zobacz referencje

AF Group Polska jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm wyburzeniowo-rozbiórkowych w Polsce. Zajmujemy się profesjonalnie prowadzonymi pracami rozbiórkowymi i wyburzeniowymi budynków, obiektów inżynieryjnych oraz innych budowli kubaturowych.

Zobacz referencje

Step Up Firma STEP UP jest firma ekspercka w obszarze oceny kompetencji kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla oraz specjalistów. Wśród Klientów firmy są najbardziej znane międzynarodowe firmy z branż FMCG, farmaceutycznej i medycznej, finansowej, budowlanej i motoryzacyjnej.

Zobacz referencje

DHL Fracht – oferuje międzynarodowe i krajowe rozwiązania transportowe – pełnokontenerowe i niepełnokontenerowe – na terenie Europy. Towary przewozimy transportem drogowym i kolejowym, także w połączeniu.

Zobacz referencje

BODiS – Biuro Organizacji, Doradztwa i Szkolenia. Wyróżnia się na rynku innowacyjnymi programami szkoleniowymi,nowoczesną i zróżnicowaną metodologią oraz systemowym podejściem do wdrażania programów szkoleniowych w organizacjach.Kadra BODIS to najwyższej klasy eksperci i praktycy biznesu.

Zobacz referencje

Maroney Group jest firmą szkoleniową, której eksperci doradzają w zakresie psychologii biznesu i psychologii przywództwa, psychologii różnic kulturowych oraz funduszy pomocowych UE.

Zobacz referencje

McDonald’s Polska Historia McDonald’s w Polsce sięga 1992 roku. Pierwsza restauracja firmy zlokalizowana przy ul. Marszałkowskiej rozpoczęła obsługę gości 17 czerwca. Szacuje się, że tego dnia swoją pierwszą wizytę w McDonald’s w Warszawie złożyło ponad 45 tysięcy osób! Restauracja pobiła światowy rekord sieci w ilości transakcji w dniu otwarcia, a było ich aż 13 304.

Zobacz referencje

Operator Logistyczny Paliw Płynnych jest największym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w magazynowaniu i przeładunku paliw płynnych. Spółka składuje paliwa do bieżącej dystrybucji, w ramach zapasów obowiązkowych, a także magazynuje państwowe rezerwy paliw ciekłych.

Toyota Motor Poland jest częścią Toyota Motor Corporation, drugiego koncernu motoryzacyjnego świata. Samochody Toyota mają od lat tradycyjnie wysoką jakość i cieszą się coraz większą popularnością w Europie. Przez 8 miesięcy 2006 r. Toyota Motor Poland zajmowała I miejsce na polskim rynku motoryzacyjnym.

Business Ad Network (BAN) to alians wydawców kontentu premium grupujący wybrane serwisy internetowe liderów branżowych, Agory, Grupy Money.pl i wydawnictwa C.H. Beck prowadzących m.in. www.wyborcza.pl, www.money.pl, www.monitorprawniczy.pl.

Zobacz referencje

ideAGORA to innowacyjny model kształcenia na poziomie wyższym, oparty na trwałej relacji uczelni i absolwentów. Projekt realizowany pod hasłem Absolwenci kapitałem uczelni wpisuje się w ideę kształcenia przez całe życie, a zarazem jest odpowiedzią na współczesny problem oderwania środowiska akademickiego od rzeczywistości gospodarczej.

Zobacz referencje

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w listopadzie 1999 roku pod nazwą Agilent Technologies Poland Sp. z o.o. w ramach realizacji strategicznego planu podziału firmy Hewlett Packard. Od maja 2002 roku firma działa pod nazwą Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. i jest autoryzowanym dystrybutorem działu Life Science and Chemical Analysis firmy Agilent Technologies Inc.

Zobacz referencje

540

godzin coachingowych

1890

dni szkoleniowych

16

Lat doświadczenia szkoleniowego

243

Klientów:)