Piotr-Benedyk-e1414756259703

Piotr Benedyk

Trener umiejętności miękkich, psycholog, trener, coach, mentor YBP, . Wszechstronny specjalista w zakresie kształcenia umiejętności miękkich i mentalnych. Posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community (ICC), certyfikat Extended Disc, Certyfikat CoachWise (ICF), certyfikat Associate Certified Coach (ACC) ICF oraz certyfikat Mentor CoachWise. Jest mentorem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Organizacja ta wspiera rozwój przedsiębiorczości w 35 krajach.

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: efektywnej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta, współpracy w zespole, kierowania zespołem, coachingu, prezentacji, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, budowania zespołu, motywowania, zarządzania zmianą.

Swoje doświadczenie biznesowe zdobywa od 20 lat. Pracował z wieloma klientami w różnych branżach jak: informatyka, bankowość, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, doradztwo, medycyna, logistyka, przemysł paliwowy i gazowy, energetyka telekomunikacja, reklama, media, nieruchomości, specjalistyczne technologie.

Od wielu lat współpracuje z Akademią Toyoty i Lexusa pełniąc rolę trenera oraz sędziego certyfikacyjnego sprzedawców i doradców serwisowych, gdzie szkoli i ocenia poziom sprzedaży i doradztwa. Jest twórcą metody 4 training, którą wprowadza i wykorzystuje podczas swojej pracy w wielu firmach handlowych.

Współpracuje z radiem TOK FM i RDC jako ekspert od umiejętności miękkich. Jest autorem wielu artykułów o tematyce psychologicznej w wielu pismach branżowych i specjalistycznych. Ma 46 lata. W wolnych chwilach gra na waltorni, akordeonie, pianinie, trąbce i gitarze.

Uniwersytet Warszawski
Psychologia ( 5-letnie studia magisterskie)
Certyfikat Associate Certified Coach (ACC) ICF
Certyfikacja International Coaching Certyfication (ICC)
Certyfikat CoachWise (ICF)
Certyfikacja Extended Disc

Tysiące godzin szkoleniowych
Setki godzin coachingowych
ponadto:
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina
Wydział instrumentalny (5-letnie studia magisterskie)